Pamučna posteljina | Dupla-jednobojna | NARANDŽASTA, Šifon(1×200×200cm, 2x50x70cm) ŠIFRA: PPD2009 >DOSTAVA JE BESPLATNA

2,980 RSD

Narandžasta spada u jake i dominantne, tople boje. Ova kombinacija žute i crvene je jedna od jesenjih boja, koja podstiče radost, zabavu i razigranost.
Kada je u pitanju enterijer, ovo je boja za odvažne i moderne.
Ukoliko u prostoriji nemate dovoljno prirodne svetlosti, ne plašite se da unesete narandžaste detalje.

Nema na zalihama

Kategorija:

Opis

> DUPLA pamučna posteljina u narandžastoj boji-šifon
> Opis proizvoda:
1x jorganska navlaka 200x200cm na rajfešlus
2x 50x70cm jastučnica na preklop
> Dezen: jednobojni
> Periva na 40°C
> Težina: oko 1kg
> Dostava je uračunata u cenu

* Porudzbine poručene radnim danom do 11h šaljemo isti dan, a isporuka je sutradan. Saljemo BEX ili AKS kurirskom službom. Subotom i nedeljom kurirska ne dostavlja pakete.

* Porudžbine poručene petkom posle 11h, subotom i nedeljom šaljemo u ponedeljak.

* Proizvode koje nemamo na stanju, biće isporuceni u najbrzem mogućem roku, a najverovatnije 5-7 dana.

* Slike su informativnog karaktera, zabranjeno kopiranje, preuzimanje ili umnožavanje fotografija.

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju za „Pamučna posteljina | Dupla-jednobojna | NARANDŽASTA, Šifon(1×200×200cm, 2x50x70cm) ŠIFRA: PPD2009 >DOSTAVA JE BESPLATNA“

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *